ARACI PORTALI - GİRİŞ
 
BES Aracı Sicil No:    * E-Posta Değişikliği
 Portal Şifresi:    * Şifre Hatırlatma
 
 
 * ile gösterilmiş alanların girilmesi zorunludur.
SSL
 
e-posta adresinden gönderilen mesajların alınamaması problemi hakkında uyarı:

E-posta sağlayıcınızın, gelen e-postaları "spam" (istenmeyen mesajlar) filtresinden geçirerek engellemesi söz konusu olabilir. Bu nedenle Hotmail, Yahoo, Gmail gibi sağlayıcıların e-posta adreslerinde, tarafından gönderilen mesajların posta kutunuzda başka bir klasöre yönlendirilmiş olma ihtimali bulunmaktadır (junk, spam, çöp kutusu vb). Bu durumu engellemek için "Junk Mail", "Spam" ya da "Güvenilen Adresler Listesi" ayarları gibi bir takım seçenekleri kullanarak adresinden gelen mesajların engellenmediğinden ya da adres listenizde güvenilen adresler arasında olduğundan emin olunuz.

Aracı Portalı-Giriş ekranından "Şifre Hatırlatma" özelliğini kullanarak şifrenizin e-posta adresinize yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Sorununuzun devam etmesi durumunda ise başka bir e-posta adresi belirlemek için "E-Posta Değişikliği" özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu adrese göndereceğiniz mesajlar Kurumumuza ulaşmayacaktır. Lütfen taleplerinizi linkte yer alan iletişim formu aracılığıyla iletiniz.