EGM ARACI PORTALI - KAYIT AKTİVASYONU
BES Aracı Sicil No:    *
 e-posta (Kişisel):    *
 e-posta (Kurumsal):   
Gireceğiniz kişisel e-posta adresi bundan sonra size yapılacak bildirimler için kullanılacak ve bildireceğiniz kişisel e-posta adresine yapılacak bildirimler tarafınıza ulaşmış kabul edilecektir. Emeklilik Gözetim Merkezi bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Kişisel e-posta adresleri Gmail, Yahoo, Mynet, Hotmail vb hizmet sağlayıcılardan ücretsiz temin edilebilmektedir.
 
 
 * ile gösterilmiş alanların girilmesi zorunludur.
SSL
e-posta adresinden gönderilen mesajların alınamaması problemi hakkında uyarı:

E-posta sağlayıcınızın, gelen e-postaları "spam" (istenmeyen mesajlar) filtresinden geçirerek engellemesi söz konusu olabilir. Bu nedenle Hotmail, Yahoo, Gmail gibi sağlayıcıların e-posta adreslerinde, tarafından gönderilen mesajların posta kutunuzda başka bir klasöre yönlendirilmiş olma ihtimali bulunmaktadır (junk, spam, çöp kutusu vb). Bu durumu engellemek için "Junk Mail", "Spam" ya da "Güvenilen Adresler Listesi" ayarları gibi bir takım seçenekleri kullanarak adresinden gelen mesajların engellenmediğinden ya da adres listenizde güvenilen adresler arasında olduğundan emin olunuz.

Bu adrese göndereceğiniz mesajlar Kurumumuza ulaşmayacaktır. Lütfen taleplerinizi linkte yer alan iletişim formu aracılığıyla iletiniz.